Často kladené otázky

Jsou těstovinová brčka povolena na českém trhu?

Ano, jedná se o standardní těstovinu vyrobenou v Itálii ze základních ingrediencí – obilí a vody. Zákazníky můžeme ujistit, že naše těstovinová brčka jsou šetrná pro životní prostředí a pro spotřebitele zdravotně nezávadná.

Jsou biologicky rozložitelná?

Samozřejmě! Navíc nepotřebujete speciální kompostovací zařízení. Papírová brčka se rozloží během 30-60 dnů. To je skvělé, ale těstovinová brčka se rozloží takříkajíc přes noc a navíc jsou i jedlá.

Jsou bezpečná, když je sním?

Protože těstovinová brčka jsou vyrobená ze dvou ingrediencí, obilí a vody, jsou naprosto bezpečná i pro případ, že byste brčko celé snědli. Nakonec, kdybyste chtěli, můžete si z nich uvařit skvělé těstovinové jídlo!

Jakou má s nimi nápoj chuť?

Podle všech zkušeností těstovinová brčka nemají žádný vliv na chuť nápoje.

Jsou vhodné pro vegany?

Samozřejmě! Obsahují pouze dvě ingredience, obě bez živočišného původu.

Obsahují gluten?

Těstovinová brčka jsou vyrobena z obilí a v současné době nesplňují požadavky pro bezglutenový výrobek.

Jak dlouho vydrží v nápoji?

Ve srovnání s papírovými brčky, které vydrží bez deformace v nápoji kolem 15 minut, těstovinová brčka drží v nápoji svůj tvar a pevnost téměř dvě hodiny.

Lze s nimi pít horké nápoje?

Především se doporučuje nepoužívat jakékoliv brčko k pití horkých nápojů, a to z důvodu možného popálení jazyka. Jako většina brček jsou těstovinová brčka určena pro pití pouze studených nápojů.

Jaké velikosti brček nabízíte?

V současné době máme v nabídce jednu velikost, která je podobná brčkům plastovým, a to v rozměru přibližně 7×200 mm. V krátké době budeme připraveni rozšířit nabídku o rozměr 7x220mm.

Jaká je cena těstovinových brček?

Těstovinová brčka jsou cenově srovnatelná s papírovými. V případě, že by cena těstovinového brčka byla pro restauraci nákladově příliš, mohou být nabízena k nápoji na vyžádání.